TwitterFacebookPinterestGoogle+

Wielka Parada 40-lecia Ursynowa

image_pdfimage_print

Z okazji jubileuszu 40-lecia Ursynowa, Urząd Dzielnicy Ursynów organizuje Wielką Paradę. Ursynów będzie pierwszą dzielnicą, która zaproponowała taką forma uczczenia ważnego święta. Parada odbędzie się 3 czerwca (w sobotę),  a na zbiórkę wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 11.30, na ul Surowieckiego, na odcinku al. KEN – Zatorskiego. Pokonamy trasę od stacji metra Ursynów do stacji Imielin – niespełna 2 km.

 Pokażmy wszyscy jak na Ursynowie żyło się w przeszłości, jak żyjemy teraz, jak spędzamy czas wolny…, po prostu – jacy jesteśmy! Pokażmy, że potrafimy razem świętować nasz jubileusz!” – mówi o paradzie Burmistrz Dzielnicy Robert Kempa.

Zapraszamy wszystkich chętnych – grupowo i indywidualnie. Mile widziana stylizacja na modę z lat 70 i 80. Można iść lub jechać! Będzie muzyka i prezentacja uczestników – organizacji, które wcześniej się zarejestrują. Zgłoszenia nie dotyczą indywidualnych osób, ale grup i zmotoryzowanych. Prosimy korzystać z maila parada@ursynow.pl.

Indywidualni mieszkańcy mogą spontanicznie dołączać się na trasie, mogą także iść ze swoimi dziećmi wraz z ich szkołą, placówką.

Dołączcie do nas! Warto – będziemy śpiewać i tańczyć, a na koniec wspólnie zjemy urodzinowy giga tort, popijając wodą z saturatora!

informacja prasowa

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Mecz o wszystko!

Są mecze, w których nie ma już miejsca na kalkulację. Nikt nie zastanawia się nad następnym starciem, nam kolejnymi etapami przygotowań. Świadkami takiego meczu będziemy...

Podtopiona posesja.fot.facebook.Paweł Lenarczyk
Zmiany klimatu są już na Ursynowie-przygotujmy się

W ramach prac nad Warszawską Strategią Adaptacji do zmian klimatu, miasto oddaje głos mieszkańcom. Konsultacje społeczne odbywają się w poszczególnych dzielnicach. Zapraszamy  mieszkańców Ursynowa do...

Uwaga! Konkurs „Podziękuj Mamie”

Wkrótce Dzień Matki. Jeśli nie masz pomysłu na upominek - spieszymy z pomocą. Ogłaszamy konkurs "Podziękuj Mamie". Do wygrania jest bon podarunkowy do  Yasumi EPIL....

Zamknij