TwitterFacebookPinterestGoogle+

Bal przebierańców dla seniorów

image_pdfimage_print

I URSYNOWSKI BAL PRZEBIERAŃCÓW dla SENIORÓW został zorganizowany przez Fundację „Kluboteka Dojrzałego Człowieka” przy wsparciu Ursynowskiej Rady Seniorów i współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

Bal oficjalnie otworzył burmistrz Ursynowa Rober Kempa wraz z organizatorami Magdą Dąbrowska i Ireną Karpowicz. Bal rozpoczął się pokazem tańca seniorki Krystyny Rudowskiej i młodego tancerza Grzegorza Michrowskiego, mistrzów Polski z 2016r. i wicemistrzów Polski z 2017r. w danej kategorii wiekowej.

W Hali Sportowej UCSiR ,,Hawajska” do tańca na parkiet ruszyło ponad 300 świetnie, pomysłowo przebranych seniorów. Zaczeli studniówkowo od poloneza, potem tango, walc, samba, rumba, lambada. W karnawałowych rytmach wszyscy doskonale się bawili, wypełniając cały parkiet. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością. Najciekawsze stroje, te które tworzyli sami seniorzy – jak np. wiosna z firanki ozdobiona kolorowymi kwiatami z bibuły zostały nagrodzone statuetkami oraz haftowanymi zakładkami i serwetkami tworzonymi przez seniorki z Kluboteki. Był również konkurs tańca i medale. Wtedy okazało się, że uczestnikami balu są sami młodzi duchem. Grupa 60 + dla której był organizowany bal wykazała się niebywałą kondycją, ruchem, zapałem oraz werwą. Pięknie przygotowana sala, okrągłe stoły, kolorowe światła w połączeniu ze strojami tworzyły klimat karnawału. Wspaniały DJ – wodzirej świetnie poradził sobie z tak roztańczoną kolorową grupą.

Wśród zaproszonych gości byli również Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursynów: Antoni Pomianowski oraz Rafał Miastowski, przewodnicząca Rady Seniorów Irena Wuttke- Miszczak i przedstawicielka Ursynowa w Warszawskiej Radzie Seniorów Anna Polarczyk.

„Wszystkim WSPANIAŁYM uczestnikom balu dziękujemy za piękne przebrania, za cudowną atmosferę za wspólną zabawę i za to że kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy, chcemy i że jesteśmy pełni zapału i energii do działania. Władzom Dzielnicy Ursynów bardzo dziękujemy za wsparcie. 

ORGANIZATORZY”

źródło: materiały prasowe urzędu dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *