TwitterFacebookPinterestGoogle+

Bieg Pamięci Generała Pilota Andrzeja Błasika

image_pdfimage_print

W sobotę, 19 sierpnia, w Lesie Kabackim odbędzie się Bieg Pamięci Generała Pilota Andrzeja Błasika. Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej (link poniżej) do 4 sierpnia. Organizatorem biegu odbywającego się przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów jest Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego.

Pierwsze zawody upamiętniające generała odbył się w… Kuwejcie. Stacjonujący tam polscy piloci zorganizowali bieg w którym wzięło udział dziewięćdziesięciu trzech żołnierzy oraz znany koszykarz Marcin Gortat. Tegoroczna impreza odbędzie się w Lesie Kabackim i wezmą w niej udział nie tylko wojskowi, ale również mieszkańcy Warszawy. Bieg stwarza świetną okazję do integracji przez sport.

Dla biegaczy przeznaczono sto pięćdziesiąt numerów startowych. Zapisy odbywają się tylko drogą internetową. Zainteresowanych zapraszamy na stronę biegu –http://biegpamiecigenblasika.ultimasport.pl. Wpisowe wynosi trzydzieści złotych. Na każdego uczestnika czeka pamiątkowy medal i koszulka. Po biegu wszyscy będą się raczyć, jak to określają organizatorzy, typowym wojskowym posiłkiem regeneracyjnym.

Start i meta będzie znajdować się na ul. Leśnej, na wysokości parkingu przed siedzibą jednostki wojskowej organizatora, czyli Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego (należy skręcić w prawo od ul. Kajakowej).

Trasa przebiega wyznaczonymi sektorami na terenie Lasu Kabackiego. Start o godzinie 10:00. Do przebiegnięcia będzie około jedenastu kilometrów. Film z trasy można obejrzeć pod adresem  http://tnij.at/153624

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Walentynkowy bieg w Lesie Kabackim

Bieg Walentynkowy na dystansie 10 km w Lesie Kabackim otworzył cykl biegów z serii Grand Prix Warszawy. Nie zabrakło zakochanych miłośników biegania. Pierwsze pięć par...

Finisz

VIII Bieg Ursynowa to wspaniałe emocje biegaczy. Bito rekordy życiowe. Wszyscy dobiegli do mety.  …

Zamknij