https://www.kei.pl

TwitterFacebookPinterestGoogle+

Darmowy spływ kajakowy dla seniorów

image_pdfimage_print

Dzielnica Ursynów wraz z działającą przy niej Radą Seniorów zapraszają naszych nestorów na spływ kajakowy po Wkrze. Udział jest darmowy a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń!

W poniedziałek 25 września o godzinie 9:00 spod ratusza (al. KEN 61) wyruszą busy, które zawiozą uczestników spływu nad malowniczy przełom Wkry na odcinku Błędowo-Kosewko. Na miejscu seniorzy otrzymają kajaki wraz z całym osprzętem i pod opieką instruktora oraz ratownika wyruszą w trasę. Osoby, które nie mają doświadczenia nie muszą się obawiać i również mogą się śmiało zapisywać.

Aby dokonać zgłoszenia należy zadzwonić pod numer 608 178 447. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. Dzwonić można już teraz!

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych terminie spływu wycieczka odbędzie się innego dnia. O szczegółach będziemy informować telefonicznie osoby zapisane.

Uczestników spływu prosimy o zabranie ze sobą: płaszcza przeciwdeszczowego, butów do wchodzenia do wody (takie, które mogą się zamoczyć), ubrań na zmianę, coś do przegryzienia, wypełnioną kartę zgłoszenia* oraz dobry humor!

Trasa spływu liczy około 13 kilometrów. Jej pokonanie zajmie nam kilka godzin. Po wysiłku na wszystkich będzie czekać ognisko z kiełbaskami. Proszę się więc nie martwić o ciepły posiłek.

Powrót pod ratusz planowany jest na godzinę 16:00/17:00.

Serdecznie zapraszamy!

* Więcej o karcie zgłoszenia dowiecie się Państwo przy zapisach.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

VI GP bieg za nami

Wbrew prognozom, aura sprzyjała kolejnej odsłonie Grand Prix Ursynowa w bieganiu. Na starcie zjawiło się stu osiemdziesięciu biegaczy, którzy po raz kolejny w tym sezonie...

IX Triathlon Warszawski

Dla stu osiemdziesięciu osób ostatnia sobota zaczęła się dość wcześnie. Trzeba było wstać z rana, zjeść i dojechać do pływalni Aqua Relax, aby wystarstować w...

Przed nami Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Przed nami Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 września), którego zwieńczeniem będzie Europejski Dzień bez Samochodu oraz święto wszystkich miłośników komunikacji - Dni Transportu Publicznego. Europejski...

Zamknij