TwitterFacebookPinterestGoogle+

Fitnes 45+. Jutro zapisy na 2017

image_pdfimage_print

Program, którego rozpoczęcia wiele mieszkanek nie może się już doczekać, rusza szóstego marca. W sobotę czwartego marca w godzinach 9:00-15:00 odbędą się zapisy.

Fitness 45+ jest skierowany do kobiet w wieku 45-65 lat. W programie prowadzone są zajęcia fitness na sali. Ćwiczenia odbywają się od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem.

Uzupełnieniem zajęć tygodniowych są spotkania weekendowe, które będą się odbywać w sobotnie przedpołudnia na świeżym powietrzu. Pod okiem instruktorów będzie prezentowany szeroki wachlarza ćwiczeń, które każda z uczestniczek będzie mogła potem samodzielnie wykonać podczas spacerów.

Organizatorzy przewidują też wspólne imprezy. Szczegóły programu przedstawimy już wkrótce.

A wszystkie te atrakcje są całkowicie bezpłatne!

Treningi zaczną się już w poniedziałek 6 marca i potrwają do 20 grudnia.

Aby się zapisać prosimy koniecznie zapoznać się z harmonogramem zajęć (jest w załączniku). Jest to szczególnie ważne, bo nastąpiły zmiany w porównaniu do zeszłorocznej edycji!

Po wybraniu grupy dzwonimy pod wskazany poniżej numer w sobotę 4 marca między godziną 9:00 a 15:00. Prosimy nie wysyłać wiadomości sms (mms) ponieważ utrudniają przeprowadzanie zapisów i nie będą brane pod uwagę.

Zajęcia na ul. Warchałowskiego 577 936 745

Zajęcia na ul. Kopcińskiego 531 933 468

Zajęcia na ul. Puszczyka 577 936 746

Zajęcia na ul. Koncertowej 576 360 645

Zajęcia na ul. Mandarynki 531 933 468

Zajęcia na ul. Sarabandy 576 360 645

Źródlo: sportursynow.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Zmiany w taryfie przewozowej. Tańsze i nowe bilety.

Miasto wprowadzi zmiany w taryfie przewozowej. Mniej za podróżowanie komunikacją zapłacą osoby korzystające z biletów długookresowych (ważnych w obu strefach – 1. i 2.), powróci...

Pierwsza linia metra od dziś w sieci

Niespodzianka dla pasażerów i miłośników warszawskiego metra – stacje I linii można oglądać w Google Street View. W sieci są także wszystkie stacje II linii....

Metro: nowa winda na stacji Ursynów

Trwa przetarg na wybudowanie nowego dźwigu osobowego na stacji Ursynów. Powstanie on przy południowo-wschodnim wyjściu ze stacji. Prace zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku. ZTM...

Zamknij