TwitterFacebookPinterestGoogle+

Instalacje fotowoltaiczne od innogy Polska z dofinansowaniem

image_pdfimage_print

Trwa kolejny nabór wniosków o dofinansowanie m.in. do instalacji fotowoltaicznych na terenie Warszawy, który potrwa do końca marca 2018 r. Wysokość wsparcia może wynosić nawet do 40% kosztów inwestycji. Firma innogy przygotowała specjalną ofertę dla odbiorców instalacji fotowoltaicznych, która dodatkowo obejmuje 3 000 kWh darmowej energii elektrycznej. W poprzednim naborze innogy Polska podpisała ponad 170 umów z Klientami na instalacje fotowoltaiczne.

Trwa program dofinansowania do inwestycji wykorzystujących lokalne źródła energii odnawialnej, w tym instalacji fotowoltaicznych, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy. Wysokość wsparcia, jakie oferuje miasto może sięgnąć nawet 40 proc. kosztów inwestycji, ale nie może przekroczyć kwoty 15 000 PLN. innogy Polska, w związku z dużym zainteresowaniem wśród warszawiaków ostatnim naborem, przygotowało specjalną ofertę dla osób zainteresowanych fotowoltaiką. Firma służy pomocą przy dopełnianiu wszelkich formalności, np. wypełnianiu wniosków związanych z ubieganiem się o dofinansowanie. Ponadto, każdy kto skorzysta z oferty, otrzyma od innogy pakiet darmowej energii elektrycznej.

Podczas zeszłorocznego naboru innogy Polska podpisało ponad 170 umów w ramach dotacji z Urzędu m.st. Warszawy, a łączna wartość dofinansowania ze wszystkich wniosków jakie wpłynęły, wyniosła ok. 8,5 mln zł. W tym roku nasza firma również przygotowała specjalną ofertę – dla z pierwszych stu Klientów innogy (gospodarstw domowych), którzy podpiszą umowę na instalację fotowoltaiczną w Warszawie,  przygotowaliśmy 3 000 kWh darmowej energii elektrycznej do wykorzystania do końca 2019 r. – mówi Michał Skorupa, szef projektów fotowoltaicznych w innogy Polska.

Aby skorzystać z możliwości dofinansowania instalacji fotowoltaicznej należy złożyć wniosek do końca marca 2018 r. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy, stowarzyszenia oraz fundacje.

 

informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dotacje na inwestycje ekologiczne

Trwa nabór wniosków o dotacje na realizację inwestycji ekologicznych w 2017 r. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, przedsiębiorcy, fundacje czy...

RWE w Polsce zmienia nazwę na innogy

RWE w kwietniu połączyła w ramach jednej spółki działalność w obszarach odnawialnych źródeł energii, dystrybucji i sprzedaży detalicznej w Niemczech oraz za granicą. Od września...

Zamknij