Jesienne spotkania

Rusza jesienna edycja spotkań Burmistrza Roberta Kempy z mieszkańcami – jest to kontynuacja cyklicznych spotkań władz dzielnicy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 września (przyszły poniedziałek) o godz. 18.00 w Domu Sztuki przy ul. Wiolinowej 14. W ramach jesiennej edycji zaplanowano 7 spotkań w różnych częściach Ursynowa.

Sądzę, że cykliczne bezpośrednie spotkania z mieszkańcami są bardzo wartościowym źródłem wiedzy i niewątpliwą inspiracją do dalszego działania na rzecz Ursynowa. To możliwość uzyskania informacji jak mieszkańcy oceniają jakości pracy ursynowskiego urzędu oraz weryfikację jaka jest opinia na temat podejmowanych przez zarząd decyzji. Zachęcam mieszkańców do udziału w zaplanowanych spotkaniach –  informuje Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Celem spotkań jest wysłuchanie mieszkańców i poznanie ich opinii na temat dotychczasowej działalności Zarządu Dzielnicy oraz pracy Urzędu Dzielnicy. Ponadto spotkania umożliwią podsumowanie zrealizowanych inwestycji oraz prezentację dalszych planów, również dotyczących budżetu partycypacyjnego.

Kolejne spotkanie, zaplanowane jest na 14 września (czwartek), o godz. 16.00 w namiocie zlokalizowanym obok stacji Metro Stokłosy.

źródło: urząd dzielnicy Ursynów