TwitterFacebookPinterestGoogle+

Na Ursynowie ruszyły remonty dróg nieutwardzonych

image_pdfimage_print

Na Ursynowie rozpoczęły się remonty dróg nieutwardzonych. Jako pierwsza, powierzchnię asfaltową zyska ulica Macieja Rataja. To zadanie, to element miejskiego programu poprawy jakości dróg nieutwardzonych w latach 2017-2018, którego wykonawcą jest miejski Zakład Remontów i Konserwacji Dróg.

W zeszłym roku przekazałem zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy Renacie Kaznowskiej informację o potrzebach remontowych dzielnicy w zakresie programu poprawy jakości dróg nieutwardzonych. Rozpoczęte dziś prace to sygnał dla mieszkańców okolicznych domów – wkrótce komfort korzystania z często jedynej dojazdowej drogi bardzo się poprawi” – informuje Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Informacja na temat prac:

  • ul. M. Rataja – prace już trwają i dotyczą drogi na odcinku o długości ok. 200 m. Ulica zostanie utwardzona tłuczniem i zyska nawierzchnię asfaltową.
  • ul. 11 KUD – w rejonie ul. Relaksowej- prace ruszą w przyszłym tygodniu i obejmą odcinek o długości ok. 150 m. Ulica zostanie utwardzona tłuczniem i zyska nawierzchnię asfaltową.
  • ul. Muchomora – na odcinku od ul. Prawdziwka do ul. Maślaków  – prace ruszą z dwa tygodnie i będą dotyczyć odcinka o długości 1500 m. Ulica zyska podbudowę z kruszywa oraz powierzchnię asfaltową.

 

źródło: urząd dzielnicy Ursynów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Warszawa: więcej rowerzystów na ulicach

W Warszawie jest już ponad 500 km dróg rowerowych, a rower nie jest już tylko pojazdem rekreacyjnym ale również środkiem transportu. Ruch rowerowy w ciągu...

Roentgena z nową nawierzchnią

Od rana kierowcy mogą już jeździć wyremontowaną ulicą Roentgena na Ursynowie. Prace trwały od piątku i są częścią większych robót w tym rejonie, w ramach...

Z Kartą Ucznia do szkoły. Jak złożyć wniosek

Drodzy Rodzice, ponieważ zbliża się nowy rok szkolny, przypominamy najważniejsze informacje o Karcie Ucznia. Zgodnie z Uchwałą Rady m. st. Warszawy, od 1 września 2017...

Zamknij