https://www.kei.pl

TwitterFacebookPinterestGoogle+

O redakcji

image_pdfimage_print

Motto redakcji Ursynów TV: Ambitnie. Lokalnie. Dla Ciebie.

Ursynów TV to istniejący od 2013 r. lokalny portal informacyjny na Ursynowie. Filmujemy, piszemy, i fotografujemy, bo nie jest nam obojętne miejsca, w którym żyjemy: mieszkamy, pracujemy, uczymy się, spędzamy wolny czas.

Portal jest tworzony przez grupę mieszkańców Ursynowa z kilkudziesięcioletnim stażem. Łączy nas  pasja dziennikarska do utrwalania codziennego życia dzielnicy, ale też chęć inspirowania do kreacji pozytywnych przeobrażeń w naszym najbliższym sąsiedztwie. Dlatego często mówimy o potrzebie zmian, które mogą być dla niektórych niezrozumiałe. Dlatego uparcie wracamy do problemów, które pozostają bez reakcji osób za nie odpowiedzialnych. Dlatego często prezentujemy opinie, które nie wszystkim mogą się podobać.

Nasze strony są otwarte dla osób, które chcą dzielić się swoimi przemyśleniami o Ursynowie. Specjalnie dla nich stworzyliśmy dział „WN znaczy Ursynów”, gdzie prezentujemy teksty przygotowane i nadsyłane przez czytelników.

Dla naszych czytelników jesteśmy dostępni nie tylko pod adresem www.Ursynow.TV, ale przede wszystkim podejmujemy z nimi dialog na portalach społecznościowych: Facebooku, TwitterzeInstagramie oraz Google+.

Ursynów TV to:

  • Aktualności
  • Zaproszenia
  • Relacje
  • Felietony
  • Interwencje
  • Sport, kultura, seniorzy…

1 komentarz

  1. Władek

    Te kilkadziesiąt lat stażu to redakcja ma chyba w polityce, dlaczego nie ujawnicie swoich nazwisk? Czemu nie przyznacie, ze ten portal tworzą politycy lewicy z Ursynowa? Ambitnie? Nie widziałem tu ani jednego ambitnego artykułu.Są same jednostronne i pozbawione treści, amatorskie teksty Nie bądźcie śmieszni!