TwitterFacebookPinterestGoogle+

Ursynowskie Mikołajki na lodzie

image_pdfimage_print

W sobotę 5 grudnia, od godziny 8:00 do 18:00 na lodowisku „Figlowisko” tuż obok stacji metra „Imielin”, trwać będzie tradycyjna impreza „Ursynowskie Mikołajki na lodzie”. Wszyscy chętni będą mogli przyjść i pojeździć na łyżwach – wstęp oraz wypożyczenie łyżew dla dzieci i młodzieży gratis (dorośli mogą wypożyczyć parę łyżew za 6 zł). Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów.

Od godziny 12.00 prowadzone będą gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku i dla całych rodzin. Atrakcyjne upominki czekają na nowych właścicieli! Na lodzie pojawi się także Święty Mikołaj wraz z pomocnikami oraz misiem „Ursynkiem”.

Dodatkową atrakcją będą specjalne pokazy – najpierw na lód wyjadą zawodnicy trenujący łyżwiarstwo figurowe, a następnie o godz. 16.00 odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie z towarzyszącymi mu warsztatami, w których będzie można spróbować swoich sił w zmaganiach z lodowymi bryłami.

Będzie też coś dla amatorów słodkości, w trakcie całego dnia zostanie rozdanych 50 kilogramów smakowitych krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie lub podszlifowania swych umiejętności – a wszystko to za darmo! Serdecznie zapraszamy.

 

foto: mamnewsa.pl

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *