TwitterFacebookPinterestGoogle+

Ursynowskie Mikołajki na lodzie

image_pdfimage_print

W niedzielę 3 grudnia, od godziny 8:00 do 18:00 na lodowisku „Figlowisku” tuż obok stacji metra „Imielin”, odbędzie się tradycyjna impreza „Ursynowskie Mikołajki na lodzie”. Wszyscy chętni będą mogli przyjść i pojeździć na łyżwach – wstęp jest wolny dla wszystkich, a wypożyczenie łyżew gratisowe dla dzieci i młodzieży (500 par)

Od godziny 12.00 prowadzone będą przeróżne gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku i dla całych rodzin. Atrakcyjne upominki czekają na nowych właścicieli! Na lodzie pojawi się także Święty Mikołaj wraz z pomocnikami oraz misiem „Ursynkiem”.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz łyżwiarstwa figurowego  – o godzinie 13.00 i 16.00 na lód wyjadą młodzi zawodnicy i zawodniczki trenujący w klubie Figure Skating Academy Warsaw.

Jakby tego było mało w trakcie całego dnia zostanie rozdanych 50 kilogramów smakowitych krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie, lub podszlifowania swych umiejętności – a wszystko to za darmo!

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

URSYNOWSKI SENIOR: bezpieczny – aktywny – zdrowy. Ostatnie w tym roku wykłady

W poniedziałek 04 grudnia 2017 r. w godz. 10.00-13.10 Fundacja INDIGEO zaprasza na ostatnią już w tym roku serię zajęć dedykowanych Ursynowskim Seniorom, w ramach realizowanego projektu...

Zmiana trasy kursowania linii 136, 195 i 503

ZTM informuje: Od dnia 2 grudnia br. od początku kursowania do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany tras kursowania linii 136, 195 i 503 w rejonie...

Łączy nas energia

Pracownicy firmy PGE Obrót, zajmującej się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, stworzyli grę planszową w dwóch odsłonach dla starszych i młodszych graczy....

Zamknij