Ursynowskie Mikołajki na lodzie

W niedzielę 3 grudnia, od godziny 8:00 do 18:00 na lodowisku „Figlowisku” tuż obok stacji metra „Imielin”, odbędzie się tradycyjna impreza „Ursynowskie Mikołajki na lodzie”. Wszyscy chętni będą mogli przyjść i pojeździć na łyżwach – wstęp jest wolny dla wszystkich, a wypożyczenie łyżew gratisowe dla dzieci i młodzieży (500 par)

Od godziny 12.00 prowadzone będą przeróżne gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku i dla całych rodzin. Atrakcyjne upominki czekają na nowych właścicieli! Na lodzie pojawi się także Święty Mikołaj wraz z pomocnikami oraz misiem „Ursynkiem”.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz łyżwiarstwa figurowego  – o godzinie 13.00 i 16.00 na lód wyjadą młodzi zawodnicy i zawodniczki trenujący w klubie Figure Skating Academy Warsaw.

Jakby tego było mało w trakcie całego dnia zostanie rozdanych 50 kilogramów smakowitych krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie, lub podszlifowania swych umiejętności – a wszystko to za darmo!

Serdecznie zapraszamy.