TwitterFacebookPinterestGoogle+

VOLITE: z szybkością rozświetlenia

image_pdfimage_print

Marzenie klientów, naukowców i praktyków z obszaru medycyny estetycznej staje się rzeczywistością. Długotrwałe efekty poprawy wyglądu skóry niekoniecznie muszą być czasochłonne i wiązać się z dużą ilością zabiegów. Przyjrzyjmy się Juvéderm® VOLITE – nowej propozycji firmy Allergan.

Jak to działa?

VOLITE nawilża i uelastycznia skórę oraz znacznie redukuje zmarszczki

Od dotychczas stosowanych preparatów różni go fakt, że już po jednym zabiegu efekty te mogą się utrzymać aż do 9 miesięcy!

Wyniki badań klinicznych, prowadzonych przez firmę Allergan, wskazują, że po sześciu miesiącach stosowania VOLITE ponad 90% osób uczestniczących w badaniu było zadowolonych ze stanu swojej skóry, a badacze stwierdzili, że u ponad 95% osób skóra policzków stała się gładsza. Ponieważ preparat zawiera również lidokainę, bolesność zabiegu jest wyraźnie zmniejszona.

Miejsca, w których można aplikować  VOLITE, to ręce, szyja, dekolt i twarz.

Witaj w rodzinie!

Dr Agnieszka Więckiewicz, właścicielka gabinetu medycyny estetycznej Royal Estetica, wyjaśniła nam, że VOLITE jest najnowszym z produktów w linii VYCROSS®. Dołączył do trzech poprzednich preparatów, czyli Juvéderm® VOLBELLA® z lidokainą, Juvéderm® VOLIFT® z lidokainą i Juvéderm® VOLUMA® z lidokainą. Tym, co je łączy, jest podstawowy składnik, czyli kwas hialuronowy. Ten związek chemiczny odpowiada za wiązanie wody w skórze. Im jesteśmy starsi, tym mniej jest go w naszej skórze, dlatego traci ona sprężystość  i pojawiają się zmarszczki.

VOLITE – przebój na rynku!

Firma Allergan cytuje dr Patricię Ogilvie, znaną dermatolog z Monachium: VOLITE jest odpowiedzią na potrzebę istnienia zabiegu, który zapewni skórze zdrowy blask. W dodatku potrzebny jest tylko jeden zabieg, aby osiągnąć spodziewane rezultaty. Ten produkt będzie w mojej klinice prawdziwym przełomem.

Już niedługo będzie można bez kłopotu skorzystać z dobrodziejstw tego preparatu również w Polsce, zapewniając sobie nawet do 9 miesięcy radości z rozświetlonej i odmłodzonej skóry.

Więcej informacji na: www.allergan.com/news/news/allergan-launches-juvederm-volite

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Piękna skóra na lato

Z przyjemnością wystawiamy twarz do ciepłych promieni letniego słońca, które budzi skórę z zimowego snu. Po tym, jak niekorzystnie działały na nią brak światła i...

Inteligentna Sieć Ciepłownicza w końcowej fazie projektu

27 czerwca w siedzibie Veolia Energia Warszawa S.A. odbyła się konferencja podsumowująca zaawansowanie prac przy wdrożeniu Inteligentnej Sieci Ciepłowniczej w Warszawie. Inwestycję zaprezentowali Jacky Lacombe,...

Jezioro Zgorzała
,,Inna twarz Ursynowa”-wycieczka rowerowa

Zapraszamy na wycieczkę rowerową po Ursynowie.Temat ,,Inna twarz Ursynowa''. To kolejna impreza z cyklu wycieczek „ Co łączy Andrzeja Ciołka z Julianem Ursynem Niemcewiczem?", która...

Zamknij