TwitterFacebookPinterestGoogle+

Wieszak dostępny całą dobę. „Wymień się ciepłem”

image_pdfimage_print

W ostatni poniedziałek listopada rozpoczyna się kolejna edycja społecznej akcji pomocowej „Wymiana ciepła”.  Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na los osób ubogich i bezdomnych i  podzielmy  się z osobami potrzebującymi ciepłymi ubraniami.

Pierwsze ogólnodostępne wieszaki pojawiły się w styczniu tego roku przy Urzędzie Dzielnicy Wola i Ochota. Następnie do akcji przystąpił Ursynów. Kolejna „Wymiana Ciepła” rozpoczyna się 27 listopada.

Od strony parkingu, w podcieniu przy wejściu do ursynowskiego Ratusza, stanie wieszak „Wymiany Ciepła”. Tu  można  zostawiać osób ubogich i bezdomnych niepotrzebne, niezniszczone, czyste, ciepłe ubrania. Przydać może się wszystko: swetry, kurtki, czapki, szaliki, polary i rękawiczki. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jeśli mają Państwo rzeczy, które wiszą w szafie i są nikomu niepotrzebne, polecamy zostawienie ich na  wieszaku, z którego zupełnie bezpłatnie mogą wziąć je najbardziej potrzebujący. Wspólnie pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na los osób ubogich i bezdomnych.

Wieszak dostępny jest 24h na dobę. Zapraszamy do pomagania!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *