TwitterFacebookPinterestGoogle+

XLIII sesja Rady Dzielnicy Ursynów [ZAPROSZENIE]

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wzięcia udziału w XLIII sesji Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 30 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w sali im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61.

 Na najbliższej sesji skupimy się na sprawach związanych z budżetem. Mnie najbardziej cieszy wygospodarowanie dodatkowych 2 mln złotych na remont starej części Szkoły Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej oraz 500 tysięcy na budowę boisk przy Szkole Podstawowej nr 313 na ulicy Cybisa„- podkreśla Przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy Michał Matejka.

 PORZĄDEK OBRAD

XLIII sesji Rady Dzielnicy Ursynów

  1.  Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XLII sesji Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy z dnia 12.12.2017 r.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2018 r., zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr 1412 z dnia  22 stycznia 2018 r.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2018 r., zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr 1414 z dnia  22 stycznia 2018 r.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie zarządzenia wyborów do Rady Osiedla Dąbrówka oraz Rady Osiedla Pyry w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, a także powołania wspólnej Dzielnicowej Komisji Wyborczej.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie nadania nazwy ulicy w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (ul. Fort Służew).
  7. Informacja Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie akcji „1% zostaw na Ursynowie”.
  8. Interpelacje, zapytania i wolne wnioski.

Sesję prowadzić będzie Przewodniczący Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy Michał Matejka.

Transmisja z sesji dostępna będzie na stronie www.ursynow.pl oraz na kanale Dzielnicy Ursynów na portalu Youtube

https://www.youtube.com/user/DzielnicaUrsynow.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

POW: od piątku zmiany w organizacji ruchu

Od dnia 26 stycznia 2018r. od godz. 12.00 zgodnie z projektem Czasowej Organizacji Ruchu nr PM/IC/1750/17 zatwierdzonym przez Urząd m. st. Warszawy Biuro Polityki Mobilności...

Wizualizacja żłobka przy ul. Cynamonowej
Umowa dotycząca budowy żłobka przy ul. Cynamonowej podpisana

Z dniem 24.01.2018 r. została zawarta umowa z na budowę budynku żłobka przy ul. Cynamonowej, wraz z infrastrukturą zewnętrzną. Wykonawcą, wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego,...

Zbierzemy 100 litrów na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

W sobotę, 27 stycznia br., odbędzie się pierwsza w tym roku zbiórka krwi, zorganizowana wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi „Krewki Ursynów". Krwiobus czeka na mieszkańców w godz....

Zamknij