TwitterFacebookPinterestGoogle+

Zabawa z dopalaczami. Mężczyźni trafili do szpitala

image_pdfimage_print

Dwóch nieprzytomnych mężczyzn trafiło do szpitala po zażyciu prawdopodobnie dopalaczy. Tylko dzięki szybkiej reakcji znajomych i funkcjonariuszy policji nie doszło do nieszczęścia. Policjanci z Ursynowa zajmują się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy. 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Policjanci z Ursynowa zostali wezwani na ulicę Pileckiego, gdzie miała znajdować się osoba, która prawdopodobnie zażyła dopalacze. W chwili, gdy na miejscu pojawił się patrol policji, karetka pogotowia zabierała nieprzytomnego 28-latka do szpitala.

Jak informuje policja, pogotowie wezwali znajomi pokrzywdzonego. Wcześniej razem imprezowali w jednym z mieszkań. Kiedy policjanci weszli do środka zastali grupę osób, a na łóżku zauważyli kolejnego nieprzytomnego mężczyznę.

„Policjanci nie mogli nawiązać z 31-latkiem kontaktu, miał zasinione usta oraz problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze natychmiast udzielili mu pomocy i ułożyli w bezpiecznej pozycji. Na miejsce zostało również wezwane pogotowie”- podaje Komenda Stołeczna Policji.

Biała substancja i sadzonki krzaczków marihuany

W czasie przeszukania mieszkania funkcjonariusze  ujawnili skrzynkę plastikową wewnątrz której znajdowało się 27 torebek strunowych z białą substancją i kilkadziesiąt pustych torebek strunowych służących prawdopodobnie do porcjowania środków odurzających. W mieszkaniu znajdowały się tez wagi elektroniczne i dwie doniczki z sadzonkami krzaczków marihuany.

Zabezpieczone przez ursynowskich policjantów środki trafią na badania do laboratorium kryminalistycznego. Poszkodowane osoby trafiły pod opiekę lekarską z zagrożeniem życia i zdrowie.

 

Foto:KSP

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Aplikacja „Moja komenda” – kontakt z policją i dzielnicowym na wyciągnięcie ręki

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Aplikacja zawiera także...

„Razem bezpieczniej”- debata o bezpieczeństwie na Ursynowie[ZAPROSZENIE]

W środę, 15 czerwca dla mieszkańców Ursynowa zorganizowane  będzie spotkanie poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa oraz porządku publicznego. Wezmą w nim udział przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej oraz...

Kolejne zatrzymania osób wyłudzających pieniądze na „policjanta”

Przestępcy działający metodą „na wnuczka”, nie mogą czuć się bezkarnie, efektem intensywnej pracy policjantów Komendy Rejonowej Policji Warszawa II jest błyskawiczne ustalenie i zatrzymanie osób...

Zamknij