TwitterFacebookPinterestGoogle+

Zaczynamy GP w bieganiu

image_pdfimage_print

W sobotę 10 lutego o godz. 11:00 w Lesie Kabackim ruszy pierwszy pierwszy z ośmiu biegów zaplanowanych na rok 2018 kolejnej odsłony Grand Prix Ursynowa w bieganiu. Trasa 10 km biegu prowadzi ścieżkami Lasu Kabackiego, który jest rezerwatem krajobrazowym.

Wszyscy chętni, którzy biorą udział w biegu pierwszy raz, zapisują się na stronie (zakładka zapisy), opłata i odbiór numeru startowego w dniu zawodów.

Miejscem startu jest polana na tyłach hipermarketu Tesco na Ursynowie, obok zajezdni Technicznej Metra Warszawskiego. Biuro zawodów czynne będzie od godz 9:30.

Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu). Start panów o godzinie 11:10.

Do biegania w Grand Prix Warszawy– Ursynów 2018 w Lesie Kabackim zachęcają, Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów i organizator ActiveSports.

źródło: Sportowy Ursynów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Utrudnienia w kursowaniu linii M1

Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu metra linii M1. Pociągi kursują na trasie skróconej Młociny - Wilanowska. Zamknięte zostały stacje Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy,...

Korzyść dla pracownika, czystsze powietrze dla Warszawy

Każdy pracodawca może wspierać proekologiczne postawy osób zatrudnionych w jego firmie, może także wyróżniać się troską o swoich pracowników. Wystarczy nawiązać z Zarządem Transportu Miejskiego...

Postępownie środowiskowe w sprawie betoniarni wznowione

BOŚ wznowił postępowanie środowiskowe ws.betoniarni!!! Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Zielonego Ursynowa, zwłaszcza Krasnowoli i Grabowa. Pierwszy etap naszych działań zakończony sukcesem, działamy dalej!!! źródło: Kinga...

Zamknij