Zamykają Relaksową!

Przebudowa ul. Rosła i ul. Relaksowej od ul. Jeżewskiego do ul. Rosnowskiego i zmiana organizacji ruchu – posiedzenie Komisji Inwestycji Komunalnych i Transportu

Przewodniczący Komisji Inwestycji Komunalnych i Transportu  Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy Tomasz Krasowski zaprasza na posiedzenie Komisji 24 kwietnia o godz. 18.30 w sali  im. J.U Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Jest to pierwszy możliwy termin organizacji spotkania w sali konferencyjnej zapewniającej miejsce dla większej liczby osób. W sali tej odbywają się wcześniej zaplanowane spotkania zespołu ds. budżetu partycypacyjnego, na które również zapraszamy mieszkańców. Informacja o terminach spotkań dostępna jest na: http://ursynow.pl/posiedzenie-zespolu-ds-budzetu-partycypacyjnego-3/.

Jednocześnie Urząd Dzielnicy Ursynów przypomina, że od jutra (13.04.2018 r.) nastąpi zmiana organizacji ruchu obejmująca ul. Relaksową na odcinku Wąwozowa – Rosnowskiego. Ulica  Relaksowa na tym odcinku zostanie zamknięta dla ruchu w obydwu kierunkach z wyłączeniem dojazdu do posesji znajdujących się przy tej ulicy. Zamknięta zostanie również ul. Rosnowskiego.

Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około miesiąc, a wykonawca inwestycji podejmie starania, aby prace były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców i użytkowników tej ulicy. Ponadto wykonawca deklaruje, że będzie podejmował działania mające na celu przyspieszenie uruchomienia nowej nitki ul. Relaksowej, gdy tylko będą takie możliwości techniczne, co pozwoli na przywrócenie ruchu ul. Rosnowskiego.

źródło: Wydział Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy