TwitterFacebookPinterestGoogle+

Zatrzymany za napady na kobiety na Ursynowie.

image_pdfimage_print

Napadał na kobiety w Warszawie. Zatrzymali go kryminalni z Ursynowa. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci od pewnego czasu zajmowali się sprawami napadów na kobiety na Ursynowie. Jak ustalili funkcjonariusze, 32-letni Adam W.   atakował wieczorem, a jego ofiarami były kobiety wracające zazwyczaj do domu. Napastnik  przewracał je na ziemię, a z  wyrwanych torebek zabierał pieniądze i wartościowe przedmioty.

Dzielnicowi i kryminalni z Ursynowa na bieżąco rozpytywali świadków tych zdarzeń. Drobiazgowo analizowali każdy rozbój. Kiedy okazało się, że do podobnego przestępstwa doszło również na Bemowie, stróże prawa zjednoczyli siły w poszukiwaniu napastnika. Funkcjonariusze ustalili sprawcę  tych rozbojów i  zatrzymanie napastnika  było   kwestią czasu.

Na ślad mężczyzny policjanci z Oddziałów Prewencji Policji natrafili na terenie Bielan. Adam W. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Funkcjonariusze  ustalają, ile napadów na kobiety ma na swoim koncie. Mężczyzna usłyszał już trzy zarzuty karne, działając w warunkach recydywy. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

fot:policja.waw.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *