https://www.kei.pl

TwitterFacebookPinterestGoogle+

Znamy zwycięzców WOM w kategorii młodzieży w badmintonie

image_pdfimage_print

Warszawska Olimpiada Młodzieży cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W środę 21 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 340 spotkała się młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów by rywalizować w badmintonie.

Do zawodów na etapie dzielnicowym, przystąpiła młodzież z klas siódmych podstawówek i klas wygasznych gimnazjaów z 14 ursynowskich szkół. Standardowo uczniowie podzieleni zostali w rywalizacji na grupy dziewcząt i chłopców. Obserwując zawody byliśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczestników. Niektórzy zawodnicy reprezentowali naprawdę wysoki poziom i co więcej wykazywali ogromną wolę walki dążąc do zwycięstwa. Ostatecznie w grupie dziewcząt wygrały reprezentantki SP 340 co wiąże się z reprezentowaniem dzielnicy w ogólnowarszawskich rozgrywkach. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP 384, a trzecie z SP 112.

Najbardziej ekscytująca rozgrywka stoczona została pomiędzy SP 303, a SP 323 w grupie chłopców. Rywalizujący ze sobą w finale zawodnicy, wykazali się ogromnymi umiejętnościami dostarczając przy tym kibicom niesamowitych emocji. Walka była tak zacięta, że o zwycięstwie zadecydował dopiero 3 set.

Tym samym w grupie chłopców najlepszą reprezentacją okazała się być młodzież z SP 303. Drugie miejsce zajęli chłopcy z SP 323, a trzecie z SP 336.

Laureaci odebrali z rąk zastępcy burmistrza Antoniego Pomianowskiego puchary, medale i dyplomy. Teraz czekamy na kolejne rozgrywki, tym razem na poziomie warszawskim.

Źródło:sport.ursynow.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Parkowanie na zakazie
Co 2 min. do straży miejskiej wpływało zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach – rok 2017 był rekordowy.

Warszawiacy coraz mniej tolerancyjni dla kierowców łamiących przepisy. Coraz częściej zwracają się do strażników miejskich o podjęcie interwencji. W ubiegłym roku straż przyjęła niemal 300...

innogy e-Car Sharing
innogy Polska rusza z testem elektrycznego car sharingu

Od 21 lutego innogy Polska rusza z testem nowej usługi elektrycznego innogy e-Car Sharingu, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy będą mogli wynajmować auta elektryczne na minuty....

Modernizacja SP nr 100
Krąg historii SP nr 100 na Zielonym Ursynowie

Podjęta przez  samorząd  modernizacja   najstarszej szkoły  na Ursynowie -   dawnej  „Tysiąclatki",  a dzisiejszej  SP nr 100 przy ul. Tanecznej,  stanowiąca największą oświatową inwestycję samorządową na...

Zamknij